Tablice informacyjne Olsztyn

Identyfikacja wizualna jest obecnie najważniejszym elementem skutecznej kampanii marketingowej. Chcąc zaistnieć w przestrzeni publicznej, warto wybrać tablice reklamowe, które również wykonujemy w naszej firmie w Olsztynie. Umieszczona w widocznym miejscu, z wyrazistym i nieszablonowym elementem graficznym przyciągnie uwagę przechodniów i zwiększy rozpoznawalność marki.

Tablice zewnętrzne informacyjne


Dzięki prostej konstrukcji i wszechstronności zastosowań, zewnętrzne tablice informacyjne mogą być wykorzystywane w wielu miejscach. Urzędy, biura, sklepy, osiedla czy przystanki – wszędzie tam można znaleźć te elementy.

Na zlecenie klientów wykonujemy takie tablice mające funkcję reklamową, jak również informacyjną. Nasze wyroby charakteryzują się trwałością i wysoką jakością wykonania. Osadzamy tablice na profilach z najtrwalszych stopów, co więcej, są one zabezpieczone przed działaniem czynników zewnętrznych.

Oferujemy szeroki wybór tablic reklamowych: od najprostszych wykonanych z blachy ocynkowanej 1mm, po skomplikowane, wieloelementowe konstrukcje.

Tablice unijne


W naszej ofercie są również tablice unijne, na których znajdują się informacje dotyczące dofinansowań z Unii Europejskiej. Ten rodzaj tablic wykonujemy zgodnie z odgórnymi wytycznymi. Rozmiary, kolorystyka, grafika, treść i materiały spełniają normy unijne i respektuję aktualne przepisy poszczególnych programów operacyjnych.

Zapraszamy do naszej galerii.