Plakaty reklamowe

Mogłoby się wydawać, że wraz z rozwojem reklamy displayowej bezzasadne jest inwestowanie w tradycyjne formy marketingu, jak plakaty reklamowe. Nic bardziej mylnego. Nadal są one jednym z głównych trendów w identyfikacji wizualnej i są wykorzystywane w kampaniach przez największe marki.

Jednak decydując się na taki nośnik reklamy, trzeba pamiętać o kilku zasadach, które zagwarantują skuteczność przekazu i trafią do odbiorcy oraz zapiszą się w jego pamięci. Pierwszym warunkiem jest prosty, minimalistyczny layout – im mniej ozdobników, tym lepiej widoczne są najważniejsze informacje. Przesada w doborze ilości grafik i czcionek może sprawić, że plakat osiągnie odwrotny od zamierzonego efekt – odstraszy odbiorcę i zniechęci do zapoznania się z jego treścią.

Oprócz tego, wybierając plakaty reklamowe, które możemy wykonać dla Ciebie w Olsztynie, warto postawić na grę słów i symbole. W ten sposób zaciekawisz potencjalnych klientów i zintegrujesz wizerunek firmy.

Niezwykle ważna jest również jakość, która świadczy o profesjonalizmie i prestiżu firmy. Jako specjaliści możemy Cię zapewnić, że wykonywane przez nas plakaty reklamowe będą najwyższej jakości. Dysponujemy nowoczesnymi maszynami, dlatego możesz być pewien, że kolory będą nasycone i nie wyblakną; będą również odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne, zarówno długotrwałą ekspozycję na słońce, jak i zwiększoną wilgotność, mróz i deszcz.

Na życzenie klienta możemy również zastosować dodatkowe uszlachetnienia druku, które podniosą walory wizualne i dodatkowo zabezpieczą plakat.

Druki firmowe,wizytówki, papiery firmowe, koperty

Stanowią bardzo istotny element przy tworzeniu wizerunku firmy. Druk full color, na papierze gładkim lub ozdobnym, nada charakter i podwyższy prestiż Państwa Firmy. Z wykorzystaniem odpowiednich technik druku istnieje możliwość wykonania nawet niewielkich nakładów.

Ulotki, gazetki reklamowe

Najbardziej powszechnie stosowana forma kontaktu z potencjalnym klientem. Kompleksowość naszego działania polega na stworzeniu projektu w oparciu o Państwa wytyczne, zdobyciu niezbędnych materiałów (m.in. wykonanie zdjęć), przygotowaniu do druku.

Teczki, foldery, broszury

Zazwyczaj zawierają ofertę firmy, prezentują działalność, towarzyszą wszelkim konferencjom, szkoleniom, spotkaniom biznesowym, promocyjnym. W celu zwiększenia ich funkcjonalności i estetyki oferujemy zastosowanie odpowiedniego wykrojnika, folię matową i lakier UV miejscowo.

Kalendarze

Towarzyszą nam na co dzień w życiu, ale w pracy są wręcz niezastąpione. Trójdzielne planszowe, na biurko, listkowe – w zależności od Państwa potrzeb, zawsze będzie wykonany wg. indywidualnego, niepowtarzalnego projektu tak, aby cieszył oko i umilał pracę.