Podświetlana reklama wielkoformatowa Olsztyn

Konstytutywnym elementem kampanii outdoorowych są reklamy zewnętrzne. Zalicza się do nich potykacze, stojaki reklamowe, billboardy czy różne formy reklam podświetlanych, jak szyldy. Jednak największą popularnością cieszą się pylony, nazywane też totemami, czyli duże, pionowe podświetlane reklamy.

Główną funkcją potykaczy i stojaków reklamowych, które również znajdują się w naszej ofercie, jest informowanie i wskazywanie miejsca. Mogą mieć różne formaty i kształty; idealnie sprawdzają się jako dodatkowe elementy reklamy outodoorowej.

Jednak znacznie większy potencjał marketingowy mają reklamy wielkoformatowe, które można spotkać na ulicach Olsztyna. Warto zdecydować się na taki rodzaj reklamy, chcąc nie tylko dobrze oznakować miejsce siedziby firmy, ale także nadać jej prestiż. Pylony charakteryzują się nowoczesną, minimalistyczną konstrukcją, dzięki czemu są czytelne i w pełni realizują funkcję informacyjną. Co więcej, są bardzo estetyczne. Wykonywane przez nas reklamy wielkoformatowe są podświetlane, można w nich również zastosować dodatkowe elementy jak frezowanie.

 

Zewnętrzne reklamy świetlne Olsztyn

 

Reklamy zewnętrzne to rozwiązanie dla tych przedsiębiorców, którzy cenią skuteczną kampanię reklamową i estetykę, ale również wysoką jakość. W produkcji reklam świetlnych wykorzystujemy komponenty najwyższej próby: stal, aluminium, a także nowoczesny materiał DIBOND, który charakteryzuje się odpornością na korozję i stabilnością. Co więcej, wykorzystanie DIBONDU pozwala na pełny zadruk i zapewnia trwałość koloru.

Ponadto nasze reklamy świetlne, które można zobaczyć na ulicach Olsztyna, są podświetlane, dzięki czemu są widoczne również po zmroku. W reklamach zewnętrznych stosujemy energooszczędne oświetlenie LED o wysokich parametrach świecenia.

Jako profesjonaliści dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, który pozwala na realizację każdego projektu na wysokim poziomie. Co więcej, na każdym etapie produkcji konsultujemy się z klientem. Decydując się na wykonywane przez nas reklamy świetlne, zyskujesz gwarancję profesjonalizmu, konkurencyjnej ceny i wysokiej jakości.

Pylony

Czytelna i elegancka konstrukcja reklamowa, zadaniem ich jest oznakowanie siedziby i dojazdu do firmy. Materiały wykorzystywane przy produkcji pylonów, to DIBOND, aluminium oraz stal

Potykacze:

aluminiowy – potykacz OWZ, jest najlepszym rozwiązaniem jakościowym spośród potykaczy, wymiary grafiki i odpowiedni ciężar stojaka stanowią idealny nośnik reklamy.

Stojaki reklamowe

Stojaki Reklamowe są ważnym elementem wystrojów punktów handlowych, stoisk targowych. Wyraźna i czytelna prezentacja Państwa towaru, również do ekspozycji folderów lub ulotek reklamowych. Materiały dostosowujemy do potrzeb indywidualnego projektu.

Wyroby metalowe

Realizujemy zlecenia wg indywidualnych potrzeb od tablic, poprzez konstrukcje pod reklamy.

reklama wielkoformatowa olsztyn