Jedną z najbardziej skutecznych strategii marketingowych zwiększających rozpoznawalność marki jest reklama na samochodzie. Dzięki odpowiednio dobranym kolorom i grafice auto przyciąga uwagę potencjalnych klientów.

Oprócz oryginalności oklejanie samochodów, którym zajmujemy się w Olsztynie, jest bardzo ekonomiczną formą reklamy. Komunikat jest eksponowany w różnych miejscach, siedem dni w tygodniu.

Na zminimalizowanie kosztów wpływa również dobór folii najwyższej jakości. Materiał pozwala na precyzyjne odwzorowanie szczegółów, zapewnia również czytelność napisów. Ponadto folia, którą wykorzystujemy do oklejania samochodów, jest odporna na niekorzystne warunki atmosferyczne, a także zniszczenia. Dzięki temu okleina jest trwała i zachowuje żywe kolory.

Profesjonalne oklejanie samochodów

Wykonywane przez nas projekty mogą powstawać na podstawie dostarczonych przez klienta materiałów lub całkowicie od zera. Działamy elastycznie, dlatego zawsze dostosowujemy się do wymagań zamawiającego. Gwarantujemy najwyższą precyzję, na co pozwala nam zastosowanie specjalistycznego sprzętu i wieloletnie doświadczenie w oklejaniu samochodów w Olsztynie. Współpracujemy z klientami prywatnymi, przedsiębiorstwami, instytucjami i organizacjami i zajmujemy się oklejaniem pojazdów wszelkiego rodzaju:

  • osobowych,
  • dostawczych i ciężarowych,
  • busów,
  • specjalnych.

Bierzemy udział zarówno w najbardziej ekstrawaganckich projektach polegających na całkowitej odmianie wyglądu auta, jak i wspomagamy firmy w dostosowaniu do identyfikacji wizualnej pojazdów wykorzystywanych w działalności. Oklejanie samochodów sprawia, że stają się one rozpoznawalną, żywą reklamą marki, produktu czy usługi, a najwyższy poziom realizacji prac świadczy o profesjonalizmie przedsiębiorstwa. Dlatego warto podejmować współpracę ze specjalistami z doświadczeniem w car wrappingu, a to wymaganie spełnia nasz zespół.

Fachowe oklejanie samochodów w Olsztynie dla długotrwałej trwałości i estetyki!

Wykorzystanie wysokogatunkowych materiałów i zastosowanie efektywnych technik decyduje o tym, że oklejanie samochodów w naszym wykonaniu gwarantuje znakomitą odporność na niekorzystne oddziaływanie czynników zewnętrznych. Wytrzymałość na intensywne promienie słoneczne, silne deszcze, mrozy czy upały umożliwia zachowanie przez długi czas pierwotnych właściwości fizycznych i wizualnych nalepionych folii. Zapraszamy do kontaktu każdego, kto jest zainteresowany fachowym oklejeniem samochodu w Olsztynie!

Oklejanie samochodów w Olsztynie

 

Oklejanie witryn – Olsztyn

Jako specjaliści w dziedzinie marketingu wizualnego, oferujemy naszym klientom również oklejanie witryn. Jest to niezawodny sposób na wyróżnienie i spersonalizowanie firmy. Niepowtarzalny, wizualny efekt można osiągnąć za pomocą różnego rodzaju folii okiennych: matowych, szronionych, z efektem lustra weneckiego czy przyciemniających.

Decydując się na takie rozwiązanie, nic Cię nie ogranicza – na folie można precyzyjnie przenieść dowolny wzór i dobrać niestandardowe kolory. Ponadto, wybierając usługę oklejania witryn w Olsztynie, masz pewność, że usługa zostanie wykonana profesjonalnie z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów odpornych na niekorzystne warunki atmosferyczne, promieniowanie UV czy ścieranie.

Zapraszamy do naszej galerii.