Szeroki wybór kasetonów reklamowych - Reklama Olsztyn

Obecnie jedną z najbardziej popularnych form reklamy są podświetlane kasetony. Charakteryzują się dużą czytelnością, a także dzięki zastosowaniu nowoczesnych materiałów, mogą być wykorzystywane zarówno jako reklamy wielkoformatowe, jak i mniejsze.

Nasza firma z siedzibą w Olsztynie oferuje szeroki wybór kasetonów reklamowych. Wykonujemy kasetony z frontem z plexi wyklejone folią translucentną, dzięki czemu kolory są żywe, a całość kasetonu równomiernie podświetlona.

Oprócz tego oferujemy też kasetony reklamowe z frontem winylowym, które sprawdzają się w przypadku dużych powierzchni. Ponadto przygotowujemy kasetony frezowane, które dają naprawdę duże możliwości. W przypadku tego rodzaju kasetonów, tło lub logo mogą być wypukłe lub wklęsłe, co pozwala na stworzenie efektownej kompozycji.

Kasetony LED

Wykonywane przez nas kasetony zwracają uwagę nie tylko precyzją wykonania i estetyką, ale również podświetleniem. Wykorzystujemy oświetlenie LED-owe, które gwarantuje równomierne doświetlenie. Co więcej, jest bardzo ekonomiczne i daje wiele możliwości – na rynku jest szeroki wybór kolorów. Ponadto oferowane przez nas kasetony LED mogą być umieszczone zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku i – co istotne – będę tak samo widoczne w nocy i w dzień.

Jeśli zależy Ci na estetycznym i nowoczesnym szyldzie, odwiedź nas w Olsztynie i wybierz odpowiedni dla siebie kaseton LED-owy. Odpowiemy na każde Twoje pytanie i rozwiejemy wątpliwości. Gwarantujemy kompleksowe, profesjonalne usługi i konkurencyjne ceny.

Zapraszamy do naszej galerii.