Plakaty reklamowe Olsztyn

druki firmowe,wizytówki, papiery firmowe, koperty ulotki, gazetki reklamowe teczki, foldery, broszury kalendarze
Stanowią bardzo istotny element przy tworzeniu wizerunku firmy. Druk full color, na papierze gładkim lub ozdobnym, nada charakter i podwyższy prestiż Państwa Firmy. Z wykorzystaniem odpowiednich technik druku istnieje możliwość wykonania nawet niewielkich nakładów. Najbardziej powszechnie stosowana forma kontaktu z potencjalnym klientem. Kompleksowość naszego działania polega na stworzeniu projektu w oparciu o Państwa wytyczne, zdobyciu niezbędnych materiałów (m.in. wykonanie zdjęć), przygotowaniu do druku. Zazwyczaj zawierają ofertę firmy, prezentują działalność, towarzyszą wszelkim konferencjom, szkoleniom, spotkaniom biznesowym, promocyjnym. W celu zwiększenia ich funkcjonalności i estetyki oferujemy zastosowanie odpowiedniego wykrojnika, folię matową i lakier UV miejscowo. Towarzyszą nam na co dzień w życiu, ale w pracy są wręcz niezastąpione. Trójdzielne planszowe, na biurko, listkowe - w zależności od Państwa potrzeb, zawsze będzie wykonany wg. indywidualnego, niepowtarzalnego projektu tak, aby cieszył oko i umilał pracę.

Plakaty reklamowe

Mogłoby się wydawać, że wraz z rozwojem reklamy displayowej bezzasadne jest inwestowanie w tradycyjne formy marketingu, jak plakaty reklamowe. Nic bardziej mylnego. Nadal są one jednym z głównych trendów w identyfikacji wizualnej i są wykorzystywane w kampaniach przez największe marki.

Jednak decydując się na taki nośnik reklamy, trzeba pamiętać o kilku zasadach, które zagwarantują skuteczność przekazu i trafią do odbiorcy oraz zapiszą się w jego pamięci. Pierwszym warunkiem jest prosty, minimalistyczny layout – im mniej ozdobników, tym lepiej widoczne są najważniejsze informacje. Przesada w doborze ilości grafik i czcionek może sprawić, że plakat osiągnie odwrotny od zamierzonego efekt - odstraszy odbiorcę i zniechęci do zapoznania się z jego treścią.

Oprócz tego, wybierając plakaty reklamowe, które możemy wykonać dla Ciebie w Olsztynie, warto postawić na grę słów i symbole. W ten sposób zaciekawisz potencjalnych klientów i zintegrujesz wizerunek firmy.

Niezwykle ważna jest również jakość, która świadczy o profesjonalizmie i prestiżu firmy. Jako specjaliści możemy Cię zapewnić, że wykonywane przez nas plakaty reklamowe będą najwyższej jakości. Dysponujemy nowoczesnymi maszynami, dlatego możesz być pewien, że kolory będą nasycone i nie wyblakną; będą również odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne, zarówno długotrwałą ekspozycję na słońce, jak i zwiększoną wilgotność, mróz i deszcz.

Na życzenie klienta możemy również zastosować dodatkowe uszlachetnienia druku, które podniosą walory wizualne i dodatkowo zabezpieczą plakat.