Oklejanie samochodów

Jedną z najbardziej skutecznych strategii marketingowych zwiększających rozpoznawalność marki jest reklama na samochodzie. Dzięki odpowiednio dobranym kolorom i grafice auto przyciąga uwagę potencjalnych klientów.

Oprócz oryginalności oklejanie samochodów, którym zajmujemy się w Olsztynie, jest bardzo ekonomiczną formą reklamy. Komunikat jest eksponowany w różnych miejscach, siedem dni w tygodniu.

Na zminimalizowanie kosztów wpływa również dobór folii najwyższej jakości. Materiał pozwala na precyzyjne odwzorowanie szczegółów, zapewnia również czytelność napisów. Ponadto folia, którą wykorzystujemy do oklejania samochodów, jest odporna na niekorzystne warunki atmosferyczne, a także zniszczenia. Dzięki temu okleina jest trwała i zachowuje żywe kolory.

Oklejanie witryn

Jako specjaliści w dziedzinie marketingu wizualnego, oferujemy naszym klientom również oklejanie witryn. Jest to niezawodny sposób na wyróżnienie i spersonalizowanie firmy. Niepowtarzalny, wizualny efekt można osiągnąć za pomocą różnego rodzaju folii okiennych: matowych, szronionych, z efektem lustra weneckiego czy przyciemniających.

Decydując się na takie rozwiązanie, nic Cię nie ogranicza – na folie można precyzyjnie przenieść dowolny wzór i dobrać niestandardowe kolory. Ponadto, wybierając usługę oklejania witryn w Olsztynie, masz pewność, że usługa zostanie wykonana profesjonalnie z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów odpornych na niekorzystne warunki atmosferyczne, promieniowanie UV czy ścieranie.

Zapraszamy do naszej galerii.